Używamy ciasteczek, aby zapewnić Państwu jak najwygodniejsze korzystanie z naszej strony. Kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzają się Państwo na Politykę dotyczącą ciasteczek oraz wykorzystanie technologii ciasteczek.

X
Aby oddać głos wprowadź w polu poniżej swój adres email lub zaloguj się.

Każdy użytkownik może dodać tylko jedną recenzję dla wybranego ebooka, jeżeli chcesz podyskutować na temat ebooka przejdź do grupy autora.


Dodaj recenzję
Lista osób, które zagłosowały na tę książkę.

Opis książki

Wypełniony wzór wniosku o dotację z UE

Opis

To wzorowy wniosek. Autor Grzegorz Czoik właściciel i manager firmy konsultingowej udostępnia serię „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” stworzoną na bazie wiedzy z wniosków które otrzymały dotację z Unii Europejskiej.

Aplikacje i biznesplany na których wzorował się autor tej serii zostały opracowane przez firmę Bizoperativus Konsulting Biznesowy.
Dane klientów firmy BIZOPERATIVUS jak też poufne informacje zostały zmienione, co jednak nie ma wpływu na jakość dokumentacji.

Bizoperativus posiada doświadczenie w realizacji projektów inwestycyjnych z udziałem dotacji unijnych w ramach procedur programów RPO, POIiŚ, POIG, POKL, PROW oraz sporo znaczących sukcesów uwieńczonych przyznaniem dofinansowania (wartości dotacji ogółem 36 mln zł) Bizoperativus współpracowała oraz posiada rekomendacje wielu firm w tym również tak znanych marek jak PKP CARGO czy LHS S.A.

Wzory dokumentów istotnie ułatwiają samodzielne wykonanie dokumentacji o dotację z Unii Europejskiej pozwalającej na sukces w pozyskaniu pieniędzy dla realizowanego projektu. Napisanie prawidłowego wniosku przez osobę początkującą tylko na podstawie dostępnych instrukcji oraz przepisów polskich i unijnych jest bardzo trudne, można by rzec nie możliwe. Wysokiej jakości przykłady aplikacji, biznesplanów umożliwiają nawet przy mniej wnikliwej analizie instrukcji wypełniania w łatwy sposób rozszyfrować wymagania co do zawartości wniosku. Struktura dokumentu, wiele sformułowań, tematyka odpowiedzi na wymagane zagadnienia mogą być w pełni odwzorowane z niniejszego opracowania.

Numer I „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” z 2012 roku jest dedykowany w szczególności dla mikroprzedsiębiorców i rozpoczynających działalność gospodarczą z obszarów wiejskich. Ze względu na specyfikę dokumentacji wzór może posłużyć firmom każdej branży jednak z naciskiem na firmy handlowe. Wzór wniosku i EPO wykonany został na szablonach dokumentacji Agencji Rozwoju i Modernizacji Rolnictwa (dostępnych bezpłatnie na stronie internetowej ARiMR). Treści wniosku wraz z Ekonomicznym Planem Operacji spełniają w pełni wymogi ROZPORZĄDZENIA MINISTRA ROLNICTWA I ROZWOJU WSI) z dnia 17 lipca 2008 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z gałęzi gospodarki handlowej jak również stosownych instrukcji.

Przygotowując aplikację konieczne jest korzystanie z wzorów pustych wniosków z aktualnego naboru aplikacji. Dokumentacja w ramach „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” spełnia wymogi formalne i merytoryczne umożliwiające otrzymanie dotacji dla rozpatrywanego przypadku. Konieczne jest dostosowanie w szczególności danych firmy, projekcji finansowej, zakresu inwestycji i opisów specyfiki prowadzonej działalności.

Dla każdej osoby kupującej „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami” właściciel firmy zapewnia jednokrotną, telefoniczną poradę w zakresie wykonania aplikacji oraz dostarczenie będącego przedmiotem zakupionego numeru wypełnionego wzoru dokumentacji w edytowalnym formacie Adobe Acrobat, Word i Excel. Dodatkowo, kupującym firma Bizoperativus oferuje weryfikację stworzonej dokumentacji po atrakcyjnej cenie – już od 100 zł netto.

Pytaj też o tańsze wydanie. „Dotacje z Unii Europejskiej idą za wzorcami”.
Zaloguj się, aby móc dodawać recenzje

 ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI FIZJOLOGII I BIOCHEMII  ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI FIZJOLOGII I BIOCHEMII ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI... Aleksander Nowak Cena ebooka7,- zł
 Praktyczny podręcznik języka polskiego dla Ukraińców  Praktyczny podręcznik języka polskiego dla Ukraińców Praktyczny podręcznik... Jakub Łoginow Cena ebooka10,- zł
 Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności.  Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności. Crowdfunding. Od pomysłu... Karol Król Cena ebooka19,90 zł Cena książki39,90 zł

Brak zdjęcia

BIZ

Inne książki autora:

Taniej w pakiecie

Pakiet książek o odchudzaniu 21,99 zł 17,59 zł

Polecane pozycje

Magazyn Histeria VII Magazyn Histeria VII A. Kwiatkowska, D. Adwentowska, Ł. Kiełbasa, K. Janik, D. Derkacz, P. Karbowski, W. Gunia, P. Borowiec, A. Nowakowski, D. Kick, O. Rot, M. Kołyszko Pobierz ebookaPobierz
Oddłużanie i Czyszczenie BIK - ZRÓB TO SAM Oddłużanie i Czyszczenie... Błażej Drągielski Cena ebooka35,- zł
Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności. Crowdfunding. Od pomysłu... Karol Król Cena ebooka19,90 zł Cena książki39,90 zł