Używamy ciasteczek, aby zapewnić Państwu jak najwygodniejsze korzystanie z naszej strony. Kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzają się Państwo na Politykę dotyczącą ciasteczek oraz wykorzystanie technologii ciasteczek.

X

Wybrana przez Ciebie pozycja, może zawierać treści przeznaczone dla osób pełnoletnich, kliknij "OK" jeżeli masz więcej niż 18 lat.

Aby oddać głos wprowadź w polu poniżej swój adres email lub zaloguj się.

Każdy użytkownik może dodać tylko jedną recenzję dla wybranego ebooka, jeżeli chcesz podyskutować na temat ebooka przejdź do grupy autora.


Dodaj recenzję
Lista osób, które zagłosowały na tę książkę.

Opis książki

Weronika: Przygoda w górach

Cena ebooka2,- zł
6

Ocena: 4 (1)

  • Ocena: 1
  • Ocena: 2
  • Ocena: 3
  • Ocena: 4
  • Ocena: 5
  • Ocena: 6
Pobierz fragment  Weronika: Przygoda w górach

Opis

Opowiadanie transgresyjne, erotyczno-fantastyczne z serii BDSM. Z elementami femdomu.
Wyprawa w góry dla Weroniki i głównego bohatera zaowocuje radykalną przemianą. Okaże się doświadczeniem, które na długo zapadnie w pamięci.

Wyprawa w góry nie będzie zwykłą turystyczną przygodą, ale wejściem w głąb najskrytszych pragnień. Przekroczeniem kulturowych granic. Przekroczeniem systemowej indywidualności... Kiedy do głosu dochodzą podziemne nurty, pulsująca irracjonalność.

Opowiadanie tylko dla dorosłych.

Autor nie ponosi winy za spustoszenia jakie wywoła w mieszczańskich umysłach. W wysuszonych waginach i zwiędłych penisach. Toteż jeżeli przeraża Ciebie wilgoć, twardy, mocny członek, to odpuść sobie.
Autor nie ponosi również odpowiedzialności za rozkosz, jakiej możliwe, że doświadczysz. To już problem Twojego partnera/partnerki/wibratora lub ręki.

Zapraszam na strony:

http://raksohardik.blogspot.com

fan pageRecenzje czytelników

+ / - 0 Rakso Hardik 04.03.2013, 23:02

Dziękuje za recenzję. Myślałem, że to opowiadanie jest słabsze. Co do PS to otrzymywałem opinie raczej pochlebne. Za jakiś czas planuję poprawić i dokończyć PS, to wtedy zniknie. Co do ksywki, to pudło, Panie Detektywie. Rakso to moje pseudo w Utopii.

+ / - 0 Konto usunięte 05.01.2013, 16:19

No, proszę, pan Oskar (jak mniemam Rakso od tył to Oskar)) umie jednak napisać coś co nie dość że nie śmieszy to wręcz jest dobrze "naskrobane". Na Pana miejscu usunąłbym poprzednie wrzutki, zwłaszcza "studentkę..." tu jest o dwa poziomy wyżej. Nie mam oczywiście na myśli tematyki, bo to kwestia gustu natomiast warsztatowo naprawdę nieźle. Byłem zaskoczony. Po lekturze poprzednich "dzieł" nie spodziewałem się aż takiej różnicy in plus. Przypominam na koniec że "penis" ma synonimy typu fallus, członek, prącie... to tak na przyszłość... z całego fragmentu najmniej udana stylistycznie była właśnie scenka erotyczna:)

Zaloguj się, aby móc dodawać recenzje

 ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI FIZJOLOGII I BIOCHEMII  ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI FIZJOLOGII I BIOCHEMII ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI... Aleksander Nowak Cena ebooka7,- zł
 Praktyczny podręcznik języka polskiego dla Ukraińców  Praktyczny podręcznik języka polskiego dla Ukraińców Praktyczny podręcznik... Jakub Łoginow Cena ebooka10,- zł
 Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności.  Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności. Crowdfunding. Od pomysłu... Karol Król Cena ebooka19,90 zł Cena książki39,90 zł

Brak zdjęcia

Rakso Hardik

blog autorski:
http://raksohardik.blogspot.com/

Inne książki autora:

Taniej w pakiecie

Pakiet fantastyki 21,49 zł 17,19 zł

Polecane pozycje

Magazyn Histeria VI Magazyn Histeria VI A. Nowakowski, P. Cieliczko, J. Branicki, K.Janik, K. Mitka, D. Kick, M. Wojteczek, T. Czarny, E. Horsztyński, A. Kwiatkowska. Pobierz ebookaPobierz
Trójka Trójka Szymon Adamus Cena ebooka9,- zł
Magazyn Histeria VIII Magazyn Histeria VIII Paweł Cieliczko, Eliza Krzyńska-Nawrocka, Jarosław Jakubowski, Dagmara Adwentowska, Ludwik Cyfer, Olga Haber, Krystian Janik, Olga Rot, Cezary Fajfer, Arkadiusz Mielczarek, Angelika Januszewska, Władysław Reymont, Eliza Krzyńska-Nawrocka Pobierz ebookaPobierz