Używamy ciasteczek, aby zapewnić Państwu jak najwygodniejsze korzystanie z naszej strony. Kontynuując przeglądanie naszej strony, zgadzają się Państwo na Politykę dotyczącą ciasteczek oraz wykorzystanie technologii ciasteczek.

X
Aby oddać głos wprowadź w polu poniżej swój adres email lub zaloguj się.

Każdy użytkownik może dodać tylko jedną recenzję dla wybranego ebooka, jeżeli chcesz podyskutować na temat ebooka przejdź do grupy autora.


Dodaj recenzję
Lista osób, które zagłosowały na tę książkę.

AvantaR AvantaR: 6

Ahsan Ahsan: 6

czupir czupir: 6

Velveth Velveth: 3

Brak zdjęcia Justyś: 6

Brak zdjęcia Ivonne: 1

Reni Reni: 6

Brak zdjęcia Calvin: 1

Prorok Prorok: 6

Brak zdjęcia heyhey: 1

Brak zdjęcia Beata09: 2

Filip90 Filip90: 6

Opis książki

Schudnij z Rudą!

Cena ebooka10,- zł
6

Ocena: 4.3 (24)

  • Ocena: 1
  • Ocena: 2
  • Ocena: 3
  • Ocena: 4
  • Ocena: 5
  • Ocena: 6
Pobierz fragment  Schudnij z Rudą!

Opis

Odchudzanie to złożony proces i zawsze głównym problemem jest nieprawdziwe przekonanie, że to nie lada wyczyn. Według opinii większości wymaga wielkiego wysiłku i wyrzeczeń. Nic bardziej mylnego!

Ten poradnik pozwala zrozumieć, że odchudzanie nie musi być utrapieniem, ani drogą przez mękę, ale może zakończyć się sukcesem. Wszystko zależy od Twojej postawy i nastawienia. W odróżnieniu od innych tego typu publikacji ten poradnik nie narzuca „nowych” zasad, ani teorii z kosmosu, lecz udowadnia, że odchudzanie jest proste. Wystarczy zrozumieć jak działa Twój organizm by zdrowo i skutecznie schudnąć. Ponadto ogromną zaletą poradnika są wypróbowane metody i porady stosowane przeze mnie podczas wieloletniej pracy dyplomowanego dietetyka. Swoją wiedzą i doświadczeniem pragnę ułatwić Wam osiągnięcie wymarzonej sylwetki.

Przejdź z Rudą „5 kroków”!
Oblicz prawidłową wagę i ilość kalorii, które potrzebujesz. Samodzielnie przeanalizuj swoje błędy. Zaplanuj swoje odchudzanie od początku do końca i do dzieła! Do poradnika dołączone są wypróbowane diety, które polecam swoim klientom w codziennej pracy.

Recenzje czytelników

+ / - 0 Filip90 02.06.2015, 16:47

Czy można schudnąć dzięki lekturze książki? Chciałoby się rzec, że rzeczą nierozsądną jest owe marzenie.
Niemniej, to właśnie za pomocą niniejszej publikacji udało się mi stracić zbędne, uciążliwe kilogramy.
Zawarte w poradniku rady mobilizują do trzymania się zasad odżywiania.
Polecam.

+ / - 0 molaDG 29.12.2011, 21:59

Nie wielka ta książka a znajduje się w niej wiele bardzo cennych ,mądrych i praktycznych rad.Najważniejsze jest to że te rady naprawdę posłużą a nikomu nie zaszkodzą !!!

+ / - 1 Monttsserat 18.07.2011, 14:32

Zastanawia mnie, jak tak dobra książka, tak długo otrzymująca się na czołówce listy, zdołała zebrać w ostatnim czasie tak niskie oceny, że aż spadła do 2.87 Sama czytałam pozycję i jestem z niej bardzo zadowolona.

+ / - 1 Reni 11.07.2011, 16:40

Cieplutka! I motywująca na lato. Przymierzam się do zakupu. I zaczynamy walkę o dobry wygląd na plaży :D

+ / - 1 Monttsserat 21.04.2011, 15:31

Książka jest dobrze przygotowana i zawiera dużo praktycznych porad. Ponadto, autorka nie czyni z diety tragedii. Czyta się i podchodzi do sprawy bardzo pozytywnie, wskutek czego, odchudzanie nie wydaje się takie straszne i niemożliwe. Bardzo podoba mi się metoda "małych kroczków". Nie wszystko od razu. Powoli i skrupulatnie.

Zaloguj się, aby móc dodawać recenzje

 ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI FIZJOLOGII I BIOCHEMII  ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI FIZJOLOGII I BIOCHEMII ODCHUDZANIE Z ELEMENTAMI... Aleksander Nowak Cena ebooka7,- zł
 Praktyczny podręcznik języka polskiego dla Ukraińców  Praktyczny podręcznik języka polskiego dla Ukraińców Praktyczny podręcznik... Jakub Łoginow Cena ebooka10,- zł
 Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności.  Crowdfunding. Od pomysłu do biznesu, dzięki społeczności. Crowdfunding. Od pomysłu... Karol Król Cena ebooka19,90 zł Cena książki39,90 zł

Gabriela Wanat

Gabriela Wanat

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, dyplom dietetyka i magistra zdobyła na Wydziale Zdrowia Publicznego w Bytomiu. Jest autorem licznych artykułów i diet publikowanych w ogólnopolskim miesięczniku "Super linia" i na portalach internetowych, a także artykułów naukowych.

Inne książki autora:

Taniej w pakiecie

Pakiet książek o odchudzaniu 21,99 zł 17,59 zł

Polecane pozycje

Era Mroku Era Mroku Bartosz Adamiak Cena ebooka4,99 zł
Schudnij z Rudą! Schudnij z Rudą! Gabriela Wanat Cena ebooka10,- zł
Magazyn Histeria VI Magazyn Histeria VI A. Nowakowski, P. Cieliczko, J. Branicki, K.Janik, K. Mitka, D. Kick, M. Wojteczek, T. Czarny, E. Horsztyński, A. Kwiatkowska. Pobierz ebookaPobierz